חוגים

לא פעיל בשל מגבלות הקורנה!!!

חוג ריקוד אקטיב דאנס

חוג ריקוד בשילוב אלמנטים ספורטיביים ואביזרים ייעודיים. הריקוד מקנה לילד עולם של יצירה והתבטאות. מאפשר פריקת מתחים והוצאת אנרגיות וכן בונה ומעצים. הריקוד משפר את הכושר הגופני ומחזק את שרירי הגוף. קואורדינציה  יצירתיות, פריקת מתחים ושחרור וכמובן – שיפור הביטחון העצמי!

מגוון רחב של סגנונות ריקוד  מתוך הבנה כי הילדים צריכים “לטעום” מכל עולם הריקוד העשיר. החוג שיקנה לילדכם יכולת הבעה, ביטוי אישי וכלים ליצירה.

חוג אקטיב קידס

חוג ספורט, תנועה, כושר ושמירה על אורך חיים בריא מבית D-ACTIVE 

נעבוד על תזמון,ויסות כוח,מהירות תגובה,זריזות,שטף תנועה והתמצאות במרחב האישי. שיפור הכושר הגופני-ניצול של סבולת לב ריאה בשילוב כוח וכוח מתפרץ. התאמה של רמת הקושי ומורכבות המיומנויות עפ”י גיל  ויכולת המתאמנים.

חוג טיסנאות

בחוג תעופה וטיסנאות ייחשף בנכם/בתכם לעולם קסום ומרתק של בניית טיסנים, גלשונים ודאונים והטסתם החופשית במרחב הפתוח. הטיסנים מתחלקים לסוגים שונים כגון: טיסנים אקרובטיים, טיסנים היסטוריים, טיסני תצוגה, טיסני קרב ועוד.

יתרונות החוג: פיתוח מוטוריקה, חינוך לדיוק ולסבלנות, חשיפה לעולם התעופה והכרה של מושגים.

בסוף השנה יידרש כל חניך ליצור פרוייקט אישי עצמאי או בזוגות של בניית טיסן מתחילתו ועד סופו, החל מהקמת תוכנית בנייה ועד ליצירת המוצר המוגמר.

חוג מתופפים

חוויה קצבית בצורה מתואמת לכל גיל. שיעור התורם לילד בטחון עצמי, גאווה חיבור ואיחוד. נלמד את יסודות המוסיקה תוך ניגון ותיפוף מגוון שירים ומקצבים וכן הכרת סוגים שונים של תופים

החוג משפר את האינטליגנציה המוטורית והמוסיקלית.

חוג קראטה בשילוב MMA

בהדרכת שון קוטליצקי

לחימה משולבת היא שילוב של קראטה עם איגרוף תאילנדי כבסיס לשיטה,

ועוד טכניקות יעילות משיטות אחרות כגון: ג’ודו, הגנה עצמית, איגרוף, ג’יוגיטסו. 

השיטה הינה דינאמית ותורמת לביטחון העצמי, לשיפור הריכוז,פיתוח טכניקות קרב, מעודדת יצירתיות, מפתחת גמישות, קואורדינציה, כוח, זריזות ועוד. כל זאת באווירה כיפית ומהנה תוך שימת דגש על ערכים ומשמעת.

חוג קפוארה

הקפוארה משלבת הגנה עצמית, אקרובאטיקה, מוסיקה אותנטית ברזילאית וקואורדינציה ללא מגע. 

חוג הקפוארה מפתח אצל ילדים את כושר הריכוז, יכולת האלתור, קורדינציה מוטורית, חוש הקצב, מחזקת ובונה את כל שרירי הגוף, יציבות ושיווי משקל, יכולת חיזוי והכרת מושגים. מעבר לכך, הקפוארה מפתחת את תחושת הביטחון העצמי. בחלק מהחוגים הילדים גם לומדים שיטות להגנה עצמית ודרכי התמודדות עם מצבי לחץ.

חוגי הֶאָרָה

תוכניות העשרה בע”מ הנה מהחברות המובילות בתחום פעילויות העשרה והחוגים לילדים.

תוכניות החברה קבלו את האישור הפדגוגי הנדרש על ידי הועדות הפדגוגיות של קרן קרב ואגף שח”ר במשרד החינוך. 

לידיעתכם: 

הרישום לתוכניות האיכות של חברת “הארה” מותנים בהתחייבות למינימום חודשיים ראשונים. בחוגים הנ”ל לא יתקיימו שיעורי ניסיון. טווח הלימוד רחב וקיום שיעור ניסיון אחד אינו רלוונטי.

חוג שעשועי מדע

בחוג, בונים התלמידים במו ידיהם צעצועים פיסיקאליים, מבצעים ניסויים בכימיה, מכירים תופעות אקולוגיות ונוגעים אף בביולוגיה ואקולוגיה. הבנת המדע הופכת לפשוטה יותר מתמיד והרצון לדעת כיצד פועל הפרויקט בו הושקעו מאמצים, יוצר תהליך של למידה.

מבין הפרויקטים שייבנו: מכונית תנע , קטאמרן –יאכטה , סיליפוטי- ניסוי כימי, פריסקופ, גידול גבישים, בועות גליצרין, משקפי מדע, מגוון בעלי החיים בטבע, התפשטות גזים, מטוטלת, הכנת אפקט הר געש ועוד.

חוג אלקטרוניקה

האשנב לעולם ההיי טק מצוי בחוג לאלקטרוניקה.  החוג לאלקטרוניקה נותן בסיס ויותר להבנת עולם החשמל והאלקטרוניקה בעידן המשתמש בידע זה יותר מתמיד. בחוג בונים הילדים פרויקטים שימושיים כגון: קובייה אלקטרונית, נצנץ לאופניים, רובוט בלינקר, תיבת פיצוצים, סירנת משטרה, מכונת אמת ועוד. 

מהו קבל? דיודה, נגד, פוטנציומטר, טרנזיסטור מהו מעגל חשמלי, אלקטרון, זרם, מתח, התנגדות, מוליך ומוליך למחצה. מה ההבדל בין לחבר רכיב בטור לעומת במקביל?

החוג מספק את כל כלי העבודה הדרושים למשתתף לרבות: מלחמים, בדיל, קטרים, רכיבים, מעגלים וכו. מתאים לבנות ולבנים כאחד.

חוג מייקרינג WE MAKE

העולם הטכנולוגי מושתת על תהליכי חקר הנעשים במגדלי השן. אך מה לגבי היישום שלהם הלכה למעשה?

בתכנית המייקרינג, We Make, נפגשים התלמידים עם מיטב החומרים, הטכנולוגיות והידע הקודם, שאנשי החקר מביאים, ומיישמים הלכה למעשה, בעבודת ידיים של בנייה, הכנה, יצירה ועשייה את ההמצאות הגדולות ביותר שיש לנו מכל הזמנים.

קשת הפעילות הנה רחבה, מכל דיסציפלינות המדע, והתוצרים פרי עבודת הילדים נשארים כמובן ברשותם.

חוג מייקרינג WE MAKE

העולם הטכנולוגי מושתת על תהליכי חקר הנעשים במגדלי השן. אך מה לגבי היישום שלהם הלכה למעשה?

בתכנית המייקרינג, We Make, נפגשים התלמידים עם מיטב החומרים, הטכנולוגיות והידע הקודם, שאנשי החקר מביאים, ומיישמים הלכה למעשה, בעבודת ידיים של בנייה, הכנה, יצירה ועשייה את ההמצאות הגדולות ביותר שיש לנו מכל הזמנים.

קשת הפעילות הנה רחבה, מכל דיסציפלינות המדע, והתוצרים פרי עבודת הילדים נשארים כמובן ברשותם.

חוג אומנות

תכנית אומנות שימושית לילדים, מלמדת טכניקות עבודה עם הידיים בעולמנו הטכנולוגי, תוך שימת דגש על פיתוח חשיבה מקורית, בניית תהליך עבודה – מתכנון רעיון לביצוע סופי של הרעיון.

צביעה בעץ, עבודה בחומרי יצירה מגוונים ופיסול בחומרים שונים הן חלק מטכניקות העבודה תוך התנסות בכלים ומיומנויות כגון  גזירה נכונה, שרטוט, הדבקה, צביעה מדוייקת ועוד. מקנה פיתוח יכולת קוגנטיבית, יכולת יצירתיות, יכולות להאמין בעצמנו ולאהוב את מעשה ידינו.  

חוג פיסול עיסת נייר

הנייר הוא חומר פשוט ועם זאת מפתיע ומרגש באפשרויות הטמונות בו. 

דרך  בניית שלד העבודה, לימוד הכנת העיסה, צביעה ואיטום, היצירות בנויות ממחזור חומרים ושמירה על קיימות. צביעה במגוון טכניקות העבודה בעיסה נעימה ויצירתית, ניתנת לשינוי בכל שלב ומאפשרת כר נרחב לדימיון ויצירתיות.

חוג בישול ואפייה

חוויה קולינארית ייחודית בה הילדים הופכים להיות השפים. הקניית כלים נכונים מגיל צעיר תאפשר להם להיות אחראיים יותר נבונים יותר ובריאים יותר בעתיד ובכלל- בישול זה כיף! לבלות במטבח ליצור מאכלים בונה לילד את הביטחון העצמי וזיכרונות חיוביים, בפיתוח מיומנויות הכרחיות תוך כדי הנאה!

חוג אנגלית

כישורי שפה קל יותר לפתח כאשר מתחילים את הלימוד בגיל צעיר. 

אז למה ללמוד אנגלית אצלנו? 

*קבוצות קטנות, אשר יאפשר לילד ליהנות מיחס אישי לכל אורך הלימודים ומזמן רב לתרגול השפה

*לימד השפה תוך שימוש אקטיבי והתנסות דינמית וחווייתית.

*השפעה חיובית על ההתפתחות האינטלקטואלית, הקוגניטיבית והשכלית של הילד

 

קבוצות לגילאים נוספים יפתחו לפי דרישה

 

חוג תנועה מודרכת

בהדרכת רן באלגן

במפגשים הילדים יוכלו ליהנות ממגוון רעיונות לעידוד התנועה וגירוי התחושה בהתאם לגיל ולהתפתחות הילד. כל מפגש שונה מקודמו, המפגשים מלווים במוסיקה מלהיבה ובאביזרים מעוררים ושונים בכול פעם. 

מטרות קוגניטיביות כגון: מושגים מופשטים, חיזוק שמות אברי הגוף וכינויים, מודעות לגוף, מושגי מרחב  וכן עבודה על קורדינציה, שיווי-משקל, יציבה נכונה, חיזוק שרירים

חוג כדורגל אולמות

בניהולו של ניר צורף

קורדינציה  |  קשר עין יד  |  שיווי משקל   |  חיזוק ובניית השריר  |  יציבות  |  ביטחון עצמי וערכים ספורטיביים

מיועד לקבוצות מגן חובה ועד כיתות ו

החוג יתקיים פעמיים בשבוע, בימי א׳ וג׳ באולם ספורט בביה"ס ע"ש מנחם בגין

כל משתתף יקבל תלבושת בתשלום חד פעמי של 100 ₪

20 הנרשמים הראשונים יקבלו תיק וכדור מתנה

 לכל השנה 1800 ₪

052-683-0018 לפרטים | אביגיל 

 

תמונות מפעילויות

חוגי מרכז מריאן

צור קשר

  • שד׳ העצמאות 28, ת.ד. 654 קריית גת 82100
  • 08-6812368